site kur, site aç

Kolay Kurulum ve Kullanım

Hızlı kurulum sayesinde 4 temel adımda şirketinizin web sayfasını çok kısa bir sürede ek hiçbir bilgiye ihtiyaç duymadan oluşturabilirsiniz. Ayrıca yönetici panelinin kolay ve anlaşılır yapısı sayesinde web sitenizdeki değişiklikleri kolayca yapıp hiç beklemeden yayınlayabilirsiniz.

Hiçbir web programlama diline ihtiyaç duymadan kendi web sitenizi dinamik, esnek yapıda sevdiklerinize ve müşterilerinize paylaşabileceğiniz içeriklerle bulunduğunuz yerle sınırlı kalmayıp dünyaya açılmanın en kolay yolu... İKOBİ Kullanım Alanları

ücretsiz temalar

Ücretsiz Arayüzler

Tüm sektörler için özenle hazırlanmış onlarca tasarımdan firmanıza uygun olanını seçip kısa sürede kendinize kolayca uyarlayabilirsiniz. Sürükle bırak özelliğiyle standart tasarımlara bağımlı kalmadan tüm tasarımı ek hiçbir bilgiye gerek kalmadan internet üzerinden farenizle değiştirebilirsiniz.

Sayfalarımız HTML ve CSS standartlarına uygun, semantik(anlamlı) web kurallarıyla hazırlanmıştır. Bu sayede arama motorları da sayfanızı kolayca indexleyecek ve arama sonuçlarında da istediğiniz verimi alacaksınız.

Fotoğraf ekle, kes, düzenle

Fotoğraf Düzenleme Araçları

ikobi, Web sitenize zahmetsizce fotoğraflar yükleyip bu fotoğrafları hiç bir ön programdan geçirmeye gerek kalmadan sayfanız üzerinde kesmeye, boyutlandırmaya ve ölçeklendirmeye yarayan birçok araç barındırır. Bu araçlarla fotoğraflarınızı fotoğraf makinenizden, bilgisayarınızdan ve taşınabilir belleklerden direk olarak sitenize alarak kullanabilirsiniz. Bu fotoğrafları sayfaların istediğiniz yerine koyabileceğiniz gibi fotoğraf galerileri de oluşturabilirsiniz.

Fotoğrafların yayında ofis dökümanları(Word, Excel, Pdf), Flash dosyaları gibi dosya tüplerini de sitenize yükleyebilirsiniz.

Bütün bu özelliklerin yanında ikobi çok gelişmiş bir dosya yükleyicisine sahiptir. Bu dosya yükleyicisi ile fotoğrafları ve diğer tüm formatlardaki dosyaları teker teker seçmeden tek bir tıkla(toplu seçim özelliği) sitenize yükleyebilirsiniz.

form tasarımcısı

Form Tasarımcısı

İnteraktif web sayfaların en önemli unsurlarından biri formlardır. Bu gün bir çok içerik yönetim sisteminde kullanılabilen onlarca form mevcuttur. Fakat bu formlar kullanıcıların önceden talep ettikleri ve kullanmaları muhtemel formlardan ibarettir (İletişim formu, Mesaj formu, İş başvuru formu gibi). Bu formların düzenlenmesini veya yeniden oluşturulmasını istediğinizde ekstra maliyetle karşı karşıya kalırsınız.

ikobi içerik yönetim sisteminin Form Oluşturma Aracı ile istediğiniz formlara istediğiniz alanları ekleyerek firmanıza ve kendinize özgü formlar oluşturabilirsiniz. ikobi form tasarımcısında form oluşturma sınırı yoktur. 10 larca form oluşturarak ziyaretçeliren bilgi, istek ve başvurularını çok hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Sürükle bırak ile formlar tasarlayın.sürekle bırak özelliği

Sürükle Bırak Özelliği

Sürükle bırak özelliği ile arayüzlere bağlı kalmadan kendi tasarımınızı internet üzerinden kolayca oluşturabilirsiniz. İstediğiniz modülün üzerine tıklayın ve istediğiniz yere taşıyın. Site içerisindeki blokların yerlerini ve o blokların içerisindeki modüllerin yerlerini ayarlamak için karışık yönetici panelleri kullanmak yerine canlı site içerisinde sürükleyip bırakarak ne yaptığınızı deneyerek değil direk sonuç üzerinde çalışarak yapın. Bu özellik ile sıkıcı yöneti paneli ekranlarından sıyrılarak sayfa düzenlemek artık çok daha kolay.

Sürükle bırak, ikibi'nin en güzel ve eğlenceli özelliklerinden biridir ve kullanıcılar tarafından oldukça beğenilir.

Banner Modülü ile bannerlar tasarlayın

Banner Modülü

Bir çok firma web sayfalarının üst kısımlarında ürünlerini veya önemli hizmetlerini vurgulamak için çarpıcı fotoğraflar ve grafikler kullanır. Tasarımcı firmalar bu bölümü sizin için bir kere hazırlarlar ve bu sizin hizmetleriniz ve öncelikleriniz değişsede böyle kalır. Değiştirmek istediğizde ise tasarım ücretleri ile karşı karşıya kalırsınız.

İkobi, Banner modülü ile sayfa üst kısmında veya herhangi bir yerde bulunan bannerlarınızı düzenlemenize yeniden tasarlamanıza ve burda çalışan animasyonu değiştirmenize olanak verir. Bu sayede diğer tüm içerikler için sağlanan dinamiklik özelliğine bu bölümde de kavuşursunuz. Artık sadece sayfanız değil bannerlarınızda dinamik olacak, paranız cebinizde kalacak!

türkçe site kur, site aç

%100 Yerli

Tamemen yerli üretim ve sizin dilinizi konuşan yönetici paneli ile yönetim artık çok çok kolay. İkobi Türkiye'deki firmaların ve kişilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak için Türkiye'de yazıldı. Sektörde yılların verdiği tecrübeye sahip kadrosuyla yıllardır gelen isteklerin hepsine çözüm olarak oluşturulan ikobi sizin ve firmanızın tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayacak. Bunun dışında ikobi ekibi sizin ikobi de olmasını istediğiniz özellikler konusunda da oldukça ilgilidir ve görüşleriniz bizim için çok değerlidir.

ikobi, Türkçe yönetici paneli ve Türkçe site yayınının dışında 50 farklı dilde site yayınına da destek verir. Bu sayede web sayfanızı farklı dillerde de yayınlayabilirsiniz. Kullanıcıların hangi ülkelerden girdiğini anlayabilen ikobi, eğer o dilde sayfa oluşturulduysa onu gösterir.

dinamik site

Ücretsiz Eklentiler

Web sitenizin kullanılabilirliğini artıran hava durumu, döviz kurları, anket vb. onlarca hazır modül içerisinden istediklerinizi sayfanıza kolayca ekleyebilirsiniz. Bu sayede kullanıcılarınıza sürekli güncellenen ve dinamik veriler sunabilirsiniz. Ayrıca sektör ihtiyaçlarına göre hazırlanmış yüzlerce özel modülden size uygun olanlarını kullanabilirsiniz. Modüllerin kullanımı çok anlaşılır ve kolaydır. Hazır web in dinamik yapısı sayesinde sürükle bırak özelliğiyle sayfanızın istediğiniz yerinde istediğiniz modülü ekleyebilirsiniz.

Hazırweb paketi içerisinde yer alan ücretli ve ücretsiz modülleri görmek için tıklayınız.memcached ile 10 kat daha hızlı

10 Kat Daha Hızlı!

İkobi sayfalarınızı kaydettikten sonra onları diskten değil bellekten okur. Bu sayede diğer web sayfalarına oranla en az 10 kat daha hızlı çalışır. ikobinin bu yapısı sayesinde internetin sınırlarını zorlayacaksınız.

Web sayfanızı yayına aldığınızda, açılış hızına inanamayacaksınız!

Ücretsiz Hosting ve Domain

Kullanıcılarımızın yıllık domain ve hosting hizmetleri ücretsiz sağlanır. www.alanadi.com (net,org,com.tr) uluslar arası alan adı ile bu adın altında oluşturabileceğiniz 5 adet elektronik posta adresi(ali@alanadi.com gibi) verilir. Ayrıca kullanıcılarımıza 50MB alan ve 2GB aylık transfer kotası ücretsiz olarak sağlanır. com.tr uzantılı alan adları için fiyat farkı uygulanır.

7/24 Teknik Destek

Her tüketicinin en çok karşılaştığı sorun yetkili birilerine ulaşamamaktır. Bizler de aynı zamanda sizler gibi tüketici olduğumuzdan sorunların çözülmesi ve müşteri memnuniyeti konusunda sizlere 7 gün 24 saat hizmet vereceğimizi taahhüt ediyoruz. Sorunlarınıza en geç 24 saat içerisinde cevap verilir. 7 iş günü içerisinde çözülemiyen problemleriniz için ürün iade garantisi verilir.

Türk Ticaret Kanunu Web Sitesi Zorunluluğu

İKOBİ Hazır Web 14 Şubat 2011 tarihli 27846 sayılı resmi gazetede yayınlanarak yürülüğe giren "Şirketler İçin Web Sitesi Zorunluluğu" kanununa uygundur. Daha Detaylı Bilgi

Güvenlik PolitikasıKullanım KoşullarıHakkımızdaHesap Numaralarımızİletişim Bayiler

Lifos Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti Ürünüdür.